10/21/2014

ROKSOLANA BOGUTSKA


"Бренд Roksolana Bogutska - це поєднання елегантної розкоші та сміливої сучасності, дивовижна суміш українських етнічних мотивів та сучасних модних тенденцій. Це бездоганна якість, найновіші технології обробки, ідеальний крій та ексклюзивність кожної моделі. Це стиль жінки з твердим характером, витонченої, звабливої та завжди впевненої в собі." - такий опис заміщено на сайті дизайнера. І я погоджуюсь з кожним словом.  Богуцька дійсно стсорює образ сучасної впевненої в собі жінки-українки, яка не боїться досягати висот як у професійному, так і в особистому житті.

Хоч в повсякденному житті я не прихильник хутра чи шкіри (з точки зору жалю до тваринок), але для Богуцької шкіра та хутро - це ідеальна стихія. Лише згадайте дикі танці Руслани в 2004, так-так це творіння Роксолани.

За що я її люблю, так це за вдалу інтерпретацію етно колориту. Зараз етно мотиви до своїх колекцій вплітає кожен другий український дизайнер, але не у всіх це вдало виходить... а от у Богуцької усе і в міру, і вишукано, і елегантно. Ну так вже її розхвалила, а ви перегляньте нову колекцію осінь-зима 14/15 і самі зробіть висновки.

 Тільки ці валізки на колесах ні в тин, ні в ворота...
Сучасна інтерпретація гуцульської горсетки,
як заміна недолугим хутряним жилеткам.А в ці сорочечки я просто закохалась! Хочу-хочу-хочу!!!


В цій колекції Роксолана використала трохи елементів з образу пін-ап дівчини, трохи змішаного ретро минулого століття, як на мене і бохо-шик теж можна прогледіти, ну і звичайно наше, вишиване, квітчасте, близьке до серця.

Ще просто не можу не поділитися з вами цією прекрасною весільною сукнею!


Ця сукня після показу дійсно була використана за призначенням. Сукинка, з весняно-літньої колекції 2008, зшита з 5 вишиванок з Тернопільщини (моєї маленької Батьківщини) та Буковини. До речі, на сторінці модного бренду заміщені деякі ціни, так сукинки і пальто можна придбати за 6000-8000 грн., шкіряні і хутряні вироби звичайно дорожчі та сягають і  до 30000 грн. Задоволення не для звичайних людей, але наприклад з оказії власного весілля на таку сукню, я б розкошелилась. А ви?

Джерела: http://www.roksolanabogutska.com/ 
                http://fashionweek.ua/ru/gallery/roksolana-bogutska-6/all/all

Немає коментарів: